Narodowy Dzień Sportu *

  • 29.08.2019, 12:56 (aktualizacja 29.08.2019, 13:05)
  • Krzysztof Boguń
Narodowy Dzień Sportu *
Narodowy Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, kiedy chcemy zwrócić uwagę na wszystkich, którzy kochają sport. Razem pokażmy jak wielu Polaków żyje aktywnie! Tego dnia w kilkuset najważniejszych placówkach sportowych w Polsce organizowany jest dzień otwarty. Polacy będą mogli nieodpłatnie korzystać ze specjalnie zorganizowanych treningów z wielu dyscyplin sportowych, a część z nich będzie mogła odbyć trening z największymi sławami polskiego sportu – mistrzami i olimpijczykami. Lubelska.tv ma patronat medialny nad wydarzeniem.

Poprzez Narodowy Dzień Sportu chcielibyśmy:

  • Pokazać jak szeroka jest sportowa oferta Polski;
  • Dać możliwość spróbowania nieodpłatnie nowych sportów każdemu, kto będzie chciał wziąć udział w imprezie;
  • Zorganizować treningi z najlepszymi polskimi sportowcami dla amatorów.
  • Promujemy sport i aktywny tryb życia!

Zapraszamy do współpracy zarówno samorządy, Polskie Związki Sportowe oraz kluby sportowe, OSIR-y, Orliki, jak i firmy kierujące swoją ofertę do sportowców.

Więcej informacji na: http://narodowydziensportu.pl/

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe