Pożegnanie lata w Aqua Lublin / Dłuższy sezon w Słonecznym Wrotkowie

  • 29.08.2019, 12:11
  • Łukasz Samol
Pożegnanie lata w Aqua Lublin / Dłuższy sezon w Słonecznym Wrotkowie
Zapraszamy na wyjątkowe zakończenie tegorocznego lata w kompleksie Aqua Lublin. A do ośrodka Słoneczny Wrotków zapraszamy nie tylko w wakacje, ale także we wrześniu.

Aqua Lublin

 

Najlepsze zakończenie lata? Tylko w Aqua Lublin!

Dzięki marce Coca-Cola, która jest sponsorem wydarzenia, zapraszamy na wyjątkowy weekend pełen atrakcji.

W sobotę 31 sierpnia i niedzielę 1 września w kompleksie Aqua Lublin na najmłodszych będą czekać m.in.: kule wodne, fantastyczna zabawa z animatorami i stoisko Decathlon Lublin - Węglin z maskami do nurkowania. Będą również pyszne promocje w Restauracji Prosto z Mostu.

A wszystko to w ramach biletu wstępu do Aqua Lublin.
 

Słoneczny Wrotków

 

Ośrodek Słoneczny Wrotków w Aqua Lublin jak co roku miał być otwarty do końca wakacji, czyli do niedzieli 1 września. Ale fantastyczna pogoda, wysokie temperatury i piękne słońce w końcówce lata sprawiły, że kompleks będzie czynny także we wrześniu.

Ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego i zakończenie sezonu urlopowego w dni powszednie baseny będą zamknięte. Jesteśmy za to gotowi - m.in. dzięki zapewnieniu odpowiedniej obsługi i obsady ratowników - do tego, że Słoneczny Wrotków otworzyć w dwa kolejne weekendy września.

Kompleks będzie czynny na pewno w weekend 7-8 września. Otwarcie basenów w następny weekend, tj. 14-15 września, będzie zależne od pogody - baseny będą czynne, jeżeli na niebie nadal będzie więcej słońca niż chmur, a temperatura powietrza będzie wyższa niż 20 stopni Celsjusza.

O temperaturę wody w basenach jesteśmy spokojni, bo od tego sezonu - po największej przebudowie w historii - kompleks jest wyposażony w system podgrzewania wody.

 

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe