Natalia Opyrchał feat Jacek Mejer MEZO - "Uwielbiam ten moment"

  • 28.08.2019, 20:00
  • Rafał Pop
natalia_opyrchal_feat_jacek_mezo_mejer_uwielbiam_ten_moment.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Natalia Opyrchał i Jacek Mejer(MEZO) (artyści MY MUSIC) zapraszają do posłuchania singla promującego płytę, która ukaże się na początku przyszłego roku.

Piosenka ,,UWIELBIAM TEN MOMENT" to piękna, pozytywna opowieść o emocjach, które towarzyszą nam każdego dnia. Autorem i kompozytorem jest Igor Jaszczuk, który sam twierdzi, że chciał przekazać ludziom ogromny ładunek dobrej energii i myśli nie tylko na lato. Mamy nadzieję, że utwór będzie z przyjemnością słuchany przez odbiorców. Warto dodać, że kilka dni temu piosenka ,,Uwielbiam ten moment", została oficjalnie hymnem Optymisty i miała swoją premierę na Gali Osobowości i Sukcesy w Żninie.

Rafał Pop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin Nowak
Marcin Nowak 29.08.2019, 17:24
Dobra nuta
Ola
Ola 29.08.2019, 13:59
Super piosenka!

Pozostałe