Zmiany w ruchu podczas Jarmarku Jagiellońskiego *

  • 08.08.2019, 16:57 (aktualizacja 08.08.2019, 17:00)
  • Krzysztof Boguń
Zmiany w ruchu podczas Jarmarku Jagiellońskiego *
Ze względu na bezpieczeństwo uczestników Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie, w dniach od 16 do 18 sierpnia, w godzinach między 6.00 a 21.00, będzie zamykany dla ruchu kołowego odcinek ulicy Królewskiej od ul. Bajkowskiego do przejścia dla pieszych przy postoju taksówek (przy Kościele pw. św. Piotra Apostoła). Dzienna komunikacja miejska będzie jeździła objazdami.

Za utrudnienia przepraszamy, a wszystkich zainteresowanych udziałem w festiwalu zachęcamy do korzystania w tych dniach z komunikacji miejskiej, rowerów lub do przybycia na Jarmark spacerem, aby uniknąć trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Dodatkowo informujemy, że w nocy z 16 na 17 sierpnia oraz 17 na 18 sierpnia nocna komunikacja miejska będzie wzmożona. Linie N1, N2, N3 będą odjeżdżać z Placu Wolności od 23 do 2.30 co pół godziny.

Z pozdrowieniami,
Dział Komunikacji i Marketingu
Warsztaty Kultury w Lublinie

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe