Dni Firleja "wracają" po przerwie *

  • 02.08.2019, 10:54
  • Krzysztof Boguń
Dni Firleja "wracają" po przerwie *
W dniach 3-4 sierpnia w Firleju odbędzie się największa impreza taneczna tego sezonu. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych.

Po kilku latach przerwy wraca impreza, która za każdym razem cieszyła się ogromną popularnością i ściągała tłumy nie tylko mieszkańców gminy, lecz również całego regionu. Nie inaczej będzie w tym roku! Stawiamy na znane i lubiane zespoły, których obecność na podobnych wydarzeniach zawsze gwarantuje doskonałą frekwencję.

            W sobotę na scenie wystąpią gwiazdy disco, w tym Zespół Defis, Miły Pan, Fires i Top Boys. Między koncertami na uczestników czekają konkursy z nagrodami oraz pokaz mistrzów tańca ze szkoły Dance Mania. Zwieńczeniem wydarzenia będzie spektakl laserowy i dyskoteka z najlepszymi DJ-ami z regionu. Imprezę poprowadzi genialny duet: Agnieszka Szczebiot i Paweł Ciszewski.

            W niedzielę zapraszamy na piknik rodzinny "Ryneczek Firleja". Będzie to ogromny namiot ze stoiskami dziesięciu Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Firlej, na których znajdzie się regionalne jedzenie, picie oraz wyroby rękodzielnicze. Nie zabraknie także gier, zabaw i pokazów dla najmłodszych. Rozpoczęcie imprezy o godz.15 wspólną zumbą. O godz.16 koncert zespołu szantowego Syndrom Beczki.

 

Sponsorzy Dni Firleja: Lunapark Pegaz (plaża GOSiR), Solbet, Nadleśnictwo Lubartów, Lasy Państwowe, Park Linowy Firlej, Wypożyczalnia Gokartów Combo, Stokrotka, Bank Spółdzielczy w Lubartowie, Hotel Restauracja Imperium, punkty gastronomiczne na Ośrodku GOSiR: Piknik Bar, Bar u Balika, Smażalnia Rybka, Lody & Gofry Goral, Bar pod Wiatą, Bar Fregata, Mała Gastronomia Rafał Radomski, Bar Drewniak, Sklep Wiesław Turowski.


* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe