Seminarium CreArt dla kuratorów sztuki w Skopje *

  • 30.07.2019, 13:34
  • Krzysztof Boguń
Seminarium CreArt dla kuratorów sztuki w Skopje *
Zapraszamy kuratorów z Lublina do udziału w otwartym naborze na uczestnictwo w seminarium kuratorskim „The art galleries and their work with local artists”, które odbędzie się w dniach 3 – 5 października 2019 r. w Galerii Narodowej Macedonii w Skopje (Macedonia Północna).

Seminarium jest organizowane jako część projektu „CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej" (''CreArt. Network of cities for artistic creation"), współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”.

 

WARUNKI UDZIAŁU:

  • organizator pokrywa koszty podróży (do 600 €), zakwaterowania i wyżywienia;
  • uczestnicy seminarium są zobligowani do uczestniczenia we wszystkich spotkaniach w ramach seminarium.

Wymagane jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych w zakresie sztuk pięknych. Jeśli kandydat nie posiada wyższego wykształcenia, powinien wykazać się minimum rocznym doświadczeniem pracy w muzeum lub galerii.


Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej  do 15 sierpnia 2019 r.
 

*Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe