4. Międzynarodowe Biennale Plakatu Lublin 2019 - CSK zaprasza na wystawę *

  • 30.07.2019, 12:31 (aktualizacja 30.07.2019, 12:56)
  • Krzysztof Boguń
4. Międzynarodowe Biennale Plakatu Lublin 2019  - CSK zaprasza na wystawę *
W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (Aleja kultur poziom 0) wciąż można jeszcze obejrzeć wystawę plakatów. Ekspozycja czynna codziennie w godz. 8-20. Wstęp wolny!

Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Stowarzyszenie Artystyczne Otwarta Pracownia w Lublinie mają zaszczyt zaprosić Państwa na wystawę 4. Międzynarodowego Biennale Plakatu Lublin 2019. W przestrzeniach CSK można zobaczyć nagrodzone i wyróżnione plakaty zgłoszone w kategorii 450 lat Unii Lubelskiej. Prezentowane prace zostały nadesłane przez artystów z wielu regionów świata i reprezentują wieloaspektowy sposób projektowania graficznego oraz postrzegania tematu Unii Lubelskiej.

 

*Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe