Policja informuje. Biłgoraj: 133 km/h w terenie zabudowanym *

  • 23.07.2019, 10:36
  • Krzysztof Boguń
Policja informuje. Biłgoraj: 133 km/h w terenie zabudowanym *
Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się 22-latek z Sanoka, który wczoraj pędził samochodem osobowym m-ki Volkswagen w terenie zabudowanym z prędkością 133 km/h. Kierowca został zatrzymany w m. Płusy. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, otrzymał mandat i punkty karne.

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się 22-latek z Sanoka, który wczoraj około 19:40 pędził samochodem m-ki Volkswagen w terenie zabudowanym z prędkością 133 km/h. Kierowca został zatrzymany przez policjantów biłgorajskiej drogówki w miejscowości Płusy. Policjanci zatrzymali należący do 22-latka blankiet prawa jazdy. Mężczyzna został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Prawo jazdy na trzy miesiące stracił również 32-latek z gminy Księżpol. Policjanci zatrzymali mężczyznę wczoraj około godziny 15:30 w Majdanie Nowym. 32-latek kierował samochodem m-ki Mercedes przekraczając dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 54 km/h. Został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych.

Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

*Źródło; lubelska.policja.gov.pl

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe