Selektywna zbiórka odpadów łatwiejsza dzięki nowym tabliczkom*

  • 17.07.2019, 11:49
  • Krzysztof Boguń
Selektywna zbiórka odpadów łatwiejsza dzięki nowym tabliczkom*
W ramach realizowanej kampanii informacyjnej na temat zasad postępowania z odpadami komunalnymi Urząd Miasta Lublin opracował tabliczki informacyjne przeznaczone do powieszenia na wiatach śmietnikowych. Rozpoczęto dystrybucję tabliczek, które trafią do administratorów i zarządców nieruchomości wielorodzinnych, którzy zgłosili do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin zapotrzebowanie na te materiały.

Tabliczki wykonane są na tworzywie odpornym na warunki atmosferyczne i graficznie nawiązują do opracowanych wcześniej ulotek informacyjnych. Łącznie zakupiono 1 400 tabliczek. Pierwsza pula w ilości 700 sztuk została przekazana: Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów, Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "MOTOR", Administracji Osiedla Ruta, oraz zarządcom nieruchomości GESTOR Sp. z o.o. oraz KSJ Sp z o.o. Pozostałe materiały będą dystrybuowane pod koniec lipca, po wcześniejszym kontakcie z poszczególnymi zarządcami i administratorami.

Liczymy, że łatwy dostęp do informacji na wiatach śmietnikowych, usprawni proces selektywnej zbiórki na terenie Lublina.

 

*Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe