Studencie, zainstaluj bezpłatną aplikację mobilną UMCS GUIDE! *

  • 09.07.2019, 10:30
  • Krzysztof Boguń
Studencie, zainstaluj bezpłatną aplikację mobilną UMCS GUIDE! *
Akademickie życie stało się łatwiejsze dzięki najnowszej aplikacji mobilnej UMCS GUIDE skierowanej do studentów i pracowników zagranicznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz obcokrajowców, którzy mieszkają w Lublinie.

Aplikacja została stworzona w ramach programu „Welcome to Poland” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, projekt pt. „[email protected] - kompleksowy zespół działań i rozwiązań systemowych zorientowanych na usprawnienie oraz wzmocnienie instytucjonalne UMCS w zakresie obsługi studentów i kadry z zagranicy”.

Jak poinformował Rzecznik Prasowy UMCS: „Stanowi ona nowoczesne zaspokojenie podstawowych potrzeb informacyjnych cudzoziemców. Głównym jej celem jest ułatwienie codziennego funkcjonowania i poruszania się po mieście oraz kampusie akademickim. UMCS GUIDE zawiera podstawowe dane na temat Uniwersytetu i Lublina. Użytkownicy znajdą w niej informacje dotyczące bezpieczeństwa, opieki zdrowotnej i psychologicznej, rozkład jazdy czy spis popularnych restauracji. Dzięki aplikacji będą mogli poznać najciekawsze miejskie atrakcje, miejsca kultury, rozrywki i rekreacji. Na bieżąco otrzymują powiadomienia o aktualnych wydarzeniach odbywających się na uczelni, w mieście i kraju. Cudzoziemcy mają też dostęp do aktualnego kursu walut i prognozy pogody. Ciekawą i przydatną funkcją są również powiadomienia o polskich „słówkach dnia”.

Aplikację UMCS GUIDE (także w angielskiej wersji językowej) można pobrać ze sklepów:

App Store: https://apps.apple.com/pl/app/umcs-guide/id1460001587

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.umcs.guide.

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe