Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2019. Startujemy już jutro! *

  • 27.06.2019, 14:54
  • Krzysztof Boguń
Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2019. Startujemy już jutro! *
Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia w Lublinie, startuje już jutro i potrwa aż do niedzieli. Przygotowaliśmy dla Was pakiet ważnych informacji, żeby łatwiej było odnaleźć się w festiwalowej przestrzeni i skorzystać z wydarzenia jak najpełniej. Zapraszamy na Błonia pod Zamkiem.

Punkty Informacyjne

Po wszelkie informacje na temat festiwalu, a także drukowane programy zapraszamy do naszych Punktów Informacyjnych przy Placu Łokietka (czynny już dzisiaj) i na Błoniach pod Zamkiem (otwarty od czwartku).
Godziny otwarcia:
Plac Łokietka
26 czerwca 12:00-20:00
27-30 czerwca 11:00-22:00
Błonia pod Zamkiem
27-30 czerwca, 12:00-24:00

Klub Festiwalowy

Przez cały czas trwania wydarzenia zapraszamy do naszego Klubu Festiwalowego na Błoniach pod Zamkiem. Tam na wygodnych leżakach i paleciakach można pochillować, poczytać publikacje dostępne w Słowobraniu, wziąć udział w targach wydawnictw muzycznych, podejrzeć próby muzyków występujących wieczorem, zjeść coś dobrego lub napić się piwa, które dostarczy Sponsor festiwalu – Perła – Browary Lubelskie S.A.
Co się dzieje dokładnie w Klubie sprawdzicie TUTAJ.

Program w wersji mobilnej

Wszystkich tych, którzy są fanami mobilnych rozwiązań, zapraszamy do pobrania aplikacji Going, w której dostępny jest cały program festiwalu.
Jak to zrobić?
1. Ściągnij aplikację Going ze Sklepu Play lub AppStore
2. Zarejestruj się bezpłatnie
3. Wybierz Lublin
4. Otwórz zakładkę Wschód Kultury-Inne Brzmienia

Przyjedź do nas rowerem

Przypominamy, że w Lublinie można wypożyczyć rower w systemie Nexbike. Najbliższa stacja jest pod Zamkiem Lubelskim. Ponadto na teren festiwalu będzie można wjechać rowerem i przypiąć go w wyznaczonych miejscach, gdzie bezpiecznie przeczeka wszystkie koncerty.

Coś dla małych fanów Innych Brzmień

Na Błoniach pod Zamkiem oprócz Klubu Festiwalowego i największej sceny festiwalu znajdziemy kącik dziecięcy. To miejsce, gdzie najmłodsi uczestnicy Innych Brzmień będą mogli odpocząć na miękkich poduszkach i wizualizować dźwięki rysując kolorowymi kredkami. Na Błoniach wyrośnie też różowe „Muzyczne drzewo” – rarytas dla małych dendrologów poszukujących „innych brzmień”. Na drzewie zakwitną małe dzwoneczki i instrumenty muzyczne.
W programie też kilka warsztatów muzycznych – na niektóre są jeszcze wolne miejsca, a na inne nawet nie trzeba się zapisywać. Kilka z nich odbywa się w Centrum Handlowym VIVO! Lublin.
Sprawdźcie TUTAJ.

Platforma dla wózkowiczów

Osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi podczas Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia będą mogły bezpiecznie i w komfortowych warunkach uczestniczyć w koncertach, które odbywają się na Scenie Głównej. Na Błoniach pod Zamkiem stanie specjalna platforma widokowa dla wózkowiczów i osób o specjalnych potrzebach ruchowych. Zachęcamy potrzebujących do skorzystania i oferujemy wszelką pomoc na terenie festiwalu.

Podwiozę / przenocuję / skorzystam

Założyliśmy specjalną grupę dla przyjezdnych fanów festiwalu, żeby było Wam łatwiej się wzajemnie wspierać i znaleźć podwózkę. Zajrzyjcie tam, jeśli też szukacie kogoś kto się z Wami zrzuci na benzynę, albo jeśli macie kawałek podłogi, żeby przenocować nowych znajomych.
KLIK.

#innebrzmienia

Wschód Kultury – Inne Brzmienia to wyjątkowe koncerty, niezwykły klimat i wiele wspaniałych chwil, które warto uwiecznić na zdjęciach. Będziecie z nami? Oznaczajcie swoje instagramowe zdjęcia hashtagiem: #InneBrzmienia i śledźcie profil: @inne_brzmienia, gdzie znajdziecie najpiękniejsze ujęcia z samego festiwalu oraz jego kulisy w naszym InstaStory.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe