15-letni Dawid Brzozowski z profesjonalnym kontraktem

  • 14.06.2019, 11:18
  • PW
15-letni Dawid Brzozowski z profesjonalnym kontraktem Tomasz Lewtak
Profesjonalny kontrakt z Motorem Lublin podpisał w czwartek 15-letni Dawid Brzozowski. Dla wychowanka naszego klubu jest to pierwsza tego typu umowa w karierze.

Występujący na pozycji skrzydłowego Dawid Brzozowski urodził się 3 lipca 2003 roku. W rundzie wiosennej był podstawowym zawodnikiem drużyny juniorów młodszych naszego klubu. Wystąpił we wszystkich spotkaniach żółto-biało-niebieskich w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17, czterokrotnie trafiając do siatki rywali.

W ubiegłą sobotę Dawid Brzozowski w wieku 15 lat i 340 dni zadebiutował w pierwszej drużynie Motoru Lublin w meczu 34. kolejki III ligi gr. IV przeciwko Wiślanom Jaśkowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-biało-niebieskich 4:3.

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe