Gala Finałowa Programu Promocji Firm i Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2019

  • 10.06.2019, 09:13 (aktualizacja 11.06.2019, 10:10)
  • PW
Gala Finałowa Programu Promocji Firm i Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2019
Tegoroczna Gala Finałowa Programu Promocji Firm i Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2019, odbędzie się 12 czerwca 2019 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie (ul. Artura Grottgera 2). Lubelska.tv objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Od wielu lat Konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się XIV Edycja Programu Promocji Firm oraz VIII Edycja Programu Promocji Firm. W bogatym programie zaplanowano m.in.: wystąpienia władz publicznych, wręczenie nagród czy wystąpienie z zakresu innowacyjności w przedsiębiorstwie. Oprawę artystyczną zapewnią artyści Lubelskiej Akcji Charytatywnej. Galę zwieńczy uroczysty bankiet.

Intencją BUSINESS EXCELLENCE jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych firm i samorządów z naszego regionu, wywierających istotny wpływ na rozwój gospodarczy Lubelszczyzny. Lubelski Klub Biznesu propaguje najlepsze praktyki, premiując najbardziej aktywne samorządy za tworzenie warunków, sprzyjających działalności biznesu. Cały Program skutecznie identyfikuje i promuje najbardziej innowacyjne firmy i samorządy, wyróżniające się w działaniu najwyższą jakością i rzetelnością. Dla uczestników Programu to doskonała okazja do kreowania pozytywnego wizerunku, a przede wszystkim do indywidualnej promocji. Corocznie jest także szczególną okazją do integracji środowiska biznesu.

Administratorem Programu jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, które powstało w 2000 roku, by wspierać i integrować, a także reprezentować i ochraniać interesy gospodarcze przedsiębiorców.

Przedsiębiorstwa i samorządy biorące udział w tegorocznej edycji Programu BUSINESS EXCELLENCE zostają poddane szczegółowej analizie na wielu płaszczyznach. Obok prezentowanych wyników finansowych, które są podstawą oceny, szczególną uwagę zwrócono na innowacyjność, dbałość o ochronę środowiska, relacje z pracownikami, odpowiedzialność społeczną (CSR), a także obecność na rynkach zagranicznych. Oceny dokonuje Komisja i Kapituła Programu, złożona ze specjalistów, przedstawicieli instytucji finansowych, samorządowych i naukowych będących wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Podczas Gali Finałowej nastąpi uroczyste ogłoszenie laureatów i wyróżnionych tegorocznej edycji Programu Promocji Firm i Gmin Business Excellence 2019. Zapraszamy do odwiedzenia profili w mediach społecznościowych dedykowanych temu wydarzeniu https://plpl.facebook.com/LubelskiKlubBiznesu/, oraz https://www.facebook.com/BusinessExcellenceProgramPromocji/ a także strony internetowej Programu: http://excellencedlagmin.pl/.

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe