Wielkie świętowanie w Akademii Przyszłości! *

  • 31.05.2019, 11:01
  • Krzysztof Boguń
Wielkie świętowanie w Akademii Przyszłości! *
Po kilkumiesięcznej przygodzie – współpracy wolontariuszy z dziećmi – nadszedł czas na podsumowanie XVI edycji AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w województwie lubelskim 1.06.2019r., w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w sali CTW 408 o godzinie 11.00 odbędzie się uroczysta Gala Sukcesów, która będzie dla tutorów i ich podopiecznych okazją do wspomnienia i świętowania sukcesów.

Gala Sukcesów AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, to jeden z najważniejszych momentów programu w całym roku. Podczas tego wydarzenia dziecko może podsumować swoją pracę – drogę, którą przebyło przez cały rok jako student Akademii. Jest to czas, by ucieszyć się ze wszystkich zwycięstw wpisanych do Indeksu Sukcesów, nabytych kompetencji i umiejętności, a także powspominać wszystkie miłe chwile.

Motywem przewodnim Gali Sukcesów będzie wernisaż. W październiku na Inauguracji dzieci rozpoczęły przygodę, dzięki której mogły tworzyć, kreować i malować swój świat wraz z Akademią. Gala Sukcesów będzie okazją, by spojrzeć na dzieła, którymi są wspomnienia, ludzie, sukcesy, a także zobaczyć co jeszcze przed podopiecznymi AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Dzieci, wolontariusze, rodzice, przedstawiciele szkół, uczelni, miasta, Inwestorzy Społeczni – wszyscy przyjaciele AKADEMII PRZYSZŁOŚCI spotkają się w kilkunastu miastach Polski, by wspólnie uczcić zakończenie XVI edycji programu.

Obecnie trwają już przygotowania do kolejnej edycji AKADEMII PRZYSZŁOŚCI –poszukiwani są liderzy kolegiów w całej Polsce.Do ich zadań w lokalnej społeczności należy m.in. zbudowanie i późniejsze zarządzanie zespołem wolontariuszy a także organizowanie specjalnych wydarzeń Akademii w kolegiach. W województwie lubelskim będzie to 20 liderów. Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie www.superw.pl.


 

------------------------------------------------------------------------------

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest siostrzanym programem SZLACHETNEJ PACZKI. Jej wolontariusz - tutor - przez kilka miesięcy roku szkolnego regularnie, raz w tygodniu, spotyka się z dzieckiem mającym problemy w szkole i staje się jego przyjacielem i mentorem. Uczy dziecko wygrywać, wzmacnia jego dobre strony, podnosi jego samoocenę i sprawia, że dziecku zaczyna się chcieć.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe