Bardzo Młoda Kultura, rusza kolejna edycja programu

  • 30.05.2019, 09:56
  • PW
Bardzo Młoda Kultura, rusza kolejna edycja programu
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym o projekcie Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Lubelskie. Spotkania odbędą się we Włodawie, Puławach, Krasnymstawie, Kraśniku i Lublinie.

Bardzo Młoda Kultura jest ogólnopolskim programem, w każdym z 16 województw został wyodrębniony jeden operator wojewódzki. W województwie lubelskim operatorem jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 Celem BMK jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej w Polsce poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Program ma budować i wspierać system, w ramach którego działania podejmowane w sferze kultury przyczynią się do kształtowania cenionych społecznie umiejętności i postaw.

Cele programu są realizowane poprzez bezpłatne warsztaty dla animatorów prowadzone przez praktyków edukacji oraz osób zajmujących się edukacją kulturalną oraz możliwość realizacji małych grantów na partnerskie projekty skierowane do dzieci i młodzieży.

Spotkania informacyjne odbędą się:

10:00 Włodawa- Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, ul. Przechodnia 13

14:00 Puławy- Dział Edukacji Muzeum Nadwiślańskiego w Pałacu Czartoryskich (lewe skrzydło) w Puławach, ul. Czartoryskich 8

18:00 Krasnystaw- Krasnostawski Dom Kultury, ul. Okrzei 10

Wtorek 4 czerwca:

13:00 Kraśnik- Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, aleja Niepodległości 44

18:00 Lublin – Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, pl. Teatralny 1

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu w wybranym przez Państwa miejscu i godzinie, aby odpowiedzieć na Państwa pytania.

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe