Dzień Otwartych Drzwi w MPWiK

  • 28.05.2019, 12:02 (aktualizacja 28.05.2019, 12:36)
  • PW
Dzień Otwartych Drzwi w MPWiK
MPWIiK SP. Zo.o. w Lublinie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 1 czerwca na al. J. Piłsudskiego 15 od godziny 11:00 do 16:00. Podczas pikniku będzie można m.in. porozmawiać z pracownikami Spółki, poznać historię MPWik oraz zobaczyć jak od „kuchni” wygląda praca w lubelskich wodociągach.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się w najbliższą sobotę 1 czerwca 2019 r., w godz. 11.00-16.00 na terenie Spółki przy al. J. Piłsudskiego 15. W programie między innymi: zwiedzanie dyspozytorni pogotowia wodno-kanalizacyjnego oraz stacji wodociągowej "Centralna", zwiedzanie Biura Obsługi Klienta, wystawa pojazdów specjalistycznych MPWiK. 

Będzie można porozmawiać z pracownikami Spółki, poznać historię MPWiK i zobaczyć, jak "od kuchni" wygląda codzienna praca w lubelskich wodociągach. 

Podczas pikniku zapewnimy znakomitą zabawę dla dzieci (m.in. kule wodne, zjeżdżalnie, fotobudka) i atrakcje dla całych rodzin (m.in. pływanie kajakami po Bystrzycy, akcja znakowania rowerów przez Straż Miejską). 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina!

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe