Czwartek, 20.06.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Wywiad z kabaretem PKS przed 4Urodzinami

  • 27.05.2019, 23:20
  • Marek Wieczorek
wieczorek_przy_mikrofonie_-_kabaret_pks.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Warto posłuchać, co faceci prawie w czerni mają do powiedzenia na temat humoru i wsparcia osób, które potrzebują pomocy.

Humor, zabawa, emocje ale też wsparcie i pomoc chłopcu. Kacper czeka na pomoc bo walczy z białaczką wiec kabaret PKS i zaproszone przez Jubilatów Kabarety idą na wojnę z białaczką a orężem jest uśmiech, dobre serce, wsparcie zgromadzonych osób 1 czerwca 2019 roku o godzinie 19.47 w Centrum Kultury w Świdniku (Kino Lot). Gościnnie wystąpią kabarety: Fifa-Rafa, Trzecia Strona Medalu, kabaret Pod Napięciem, Arkadiusz ,,Pan'' Pawłowski.

Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hańba
Hańba 29.05.2019, 22:28
„Wieczorek przy mikrofonie” - to spadkobierca popularnego niegdyś „Podwieczorka przy mikrofonie”

To jest dopiero istny kabaret. Zestawienie tych tytułów jest ujmą dla literackiego świata, jak i ludzi, którzy chociaż pojęli podstawy gramatyki lub starają się je pojąć. Żal oglądać, słuchać bełkotu autora powyżej. O czytaniu już pisać nie wypada.
Kabaret
Kabaret 28.05.2019, 09:11
Kto redaguje te opisy pod filmem?! W tak krótkim tekście popełnić 10 błędów?!
Fanka Poranka
Fanka Poranka 29.05.2019, 13:24
Niestety sam Pan prowadzący, bo redaktorem go nazwać nie można...
Fan "Wieczorka przy mikrofonie "
Fan "Wieczorka przy mikrofonie " 29.05.2019, 15:11
Bezczelny jest ten opis."Pan prowadzący" prowadzi swój program od ponad 2 lat i cieszy się on ogromną popularnością w różnych grupach wiekowych. Dokładnie , pewnie redaktorem nie jest, bo podejrzewam, że nie ma czasu na takie rzeczy.To uroczy dziennikarz, świetny wokalista i bardzo dojrzały i mądry człowiek o pięknym głosie. Nie każdy jest dobry we wszystkim.Być może to skamandryta??? Ludzie bądźmy dla siebie życzliwsi.
Miłego dnia
rysiek
rysiek 11.06.2019, 16:14
...świetny wokalista ...??? Nic do Marka nie mam, jednakże śpiewać trza umieć. Przepraszam za taki sąd, ale mam uszy i ..... nie nazywajmy takiej twórczości - wokalną, obrazimy innych.
Fanka Poranka
Fanka Poranka 31.05.2019, 10:01
"Pan prowadzący" to nie jest opis, a określenie i nie jest wcale pejoratywne. Mogę odwołać się do słownika języka polskiego PWN, ale to pewnie zbyt obszerna lektura. Bo skoro redaktor nie, tylko dziennikarz, to znaczy, że słownik i zawarte w nim definicje leżał za daleko. Doceniam za to lojalność fanów, nie rozumiem, ale szanuję. Nie zgodzę się z powiązaniem do Skamandrytów, życzę za to kariery jak sam Cyprian Kamil Norwid.
Sceptyk
Sceptyk 31.05.2019, 09:48
Popularnością? W różnych grupach wiekowych? Skąd Pan wziął te dane? Jeśli nie ma czasu, cóż, powinien przestać wykonywać swoje obowiązki lub przyłożyć się do nich nieco bardziej. Jeśli nie jest dobry w tym co robi, może lepiej będzie, gdy odpuści sobie odwalanie fuszerki? Z resztą kogo my oszukujemy, Panie Wieczorku z samooceną u Pana w porządku, teraz czas na jakikolwiek warsztat :)
Psy
Psy 31.05.2019, 09:56
"Za to z Tobą wypije."

Pozostałe