Wtorek, 17.09.2019

Dzień Matki w Teatrze Osterwy

  • 23.05.2019, 11:24
  • PW
Dzień Matki w Teatrze Osterwy
Zapraszamy do świętowania Dnia Matki w Teatrze Osterwy. Przedstawienie "Trzy siostry" zostanie zagrane od 23 maja do 26 maja o godz. 19:00.

Zastanawiasz się, co sprawiłoby radość Twojej Mamie w nadchodzącym Dniu Matki, albo szukasz pomysłów jak najlepiej spędzić z nią majowy wieczór? Mamy dla Ciebie propozycję!

Zaproś swoją Mamę do Teatru Osterwy na spektakl "Trzy siostry" Antona Czechowa! To klasyka dramatu, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Tytułowe bohaterki “Trzech sióstr” - Olga, Masza i Irina, córki wysokiego rangą wojskowego, po śmierci ojca trwają uwięzione na dusznej prowincji, zatopione w fantazjach o innym życiu w Moskwie, która jest dla nich symbolem lepszej, utopijnej rzeczywistości.

Przedstawienie zostanie zagrane  od 23 do 26 maja o godz. 19:00, a z okazji Dnia Matki* przygotowaliśmy specjalną promocję. Ceny biletów zaczynają się już od 8 zł do 35 zł. Dodatkowo dla naszych widzów tego dnia przygotowaliśmy słodką niespodziankę!

Do zobaczenia w Teatrze!

*Promocja obowiązuje w dni 23 i 26 maja.

pw_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe