Co z nową halą targową na Podzamczu?

  • 04.09.2015, 14:55 (aktualizacja 06.09.2015, 19:17)
  • Dominik Masierak
rewitalizacja_podzamcza
loadingŁaduję odtwarzacz...
Chociaż Rada Miasta przyjęła już plan zagospodarowania Podzamcza i jego rewitalizacji to nadal trwają przepychanki dotyczące budowy nowej hali targowej i tzw. zielonego rynku. Plan zakłada likwidację dotychczasowych targowisk przy al. Solidarności i ul Ruskiej. W zamian za to przy Ruskiej ma powstać nowa hala targowa oraz miejsca do sprzedaży na zielonym rynku.

Część kupców sprzeciwia się jednak budowie nowej hali, bo ta miałaby powstać poniekąd z ich pieniędzy. Za budowę mają zapłacić spółki zrzeszające kupców – Nova i Bazar.

Chodzi o stanowisko spółki Bazar, która rozważa wycofanie się z projektu i nie finansowanie budowy hali. Co w takim przypadku zrobi ratusz?

 

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe