Czwartek, 20.06.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Aneta Lisowska

  • 22.05.2019, 22:15
  • Marek Wieczorek
wieczorek_przy_mikrofonie_-_lisowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Lublina w wyborach Miss wysp Brytyjskich ja chcesz się dowiedzieć kto ma szansę zdobyć koronę obejrzę materiał !!

Dziewczyna z Lublina, przed którą, świat staną otworem, piękna, radosna, pracowita, zdolna, delikatna, z ogromnym potencjałem i charyzmą to właśnie Aneta Lisowska. Mogła w Polsce dzięki rodzicom nieć wszystko, ale wybrała własną drogę gdzie o każdy sukces musi walczyć sama i jest zdana tylko na siebie będąc  w  Londynie. Teraz próbuję  sił   w konkursie Miss Polski wysp Brytyjskich a wcześnie wygrała życie jakie sobie wymarzyła czyli animatora filmów. Trzymajmy kciuki i wspierajmy takie osoby z Lublina bo to są nasze diamenty, które warto obserwować i wspierać bo jestem przekonany, że w przyszłości będą nasza wizytówką  normalności, talentu, inteligencji i rzecz jasna urody w europie, Polsce oraz na świecie. Trzymam kciuki za Anetę Marek Wieczorek.  

Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Widz
Widz 27.05.2019, 14:23
To traumatyczne w jaki sposób można faworyzować jedną z uczestniczek. Straszna kicha! Zwlaszcza, że ta uczestniczka nie zachwyca ani wdziekiem ani uroda.

Pozostałe