Wtorek, 17.09.2019

YoVA4 – Młodzi wiedeńscy architekci i architekci krajobrazu*

  • 22.05.2019, 09:29
  • PW
YoVA4 – Młodzi wiedeńscy architekci i architekci krajobrazu*
W dniach od 6-go do 31-go maja 2019 roku w Lublinie na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej można oglądać wystawę „YoVA4 – Młodzi wiedeńscy architekci i architekci krajobrazu.” Wystawa jest prezentowana w Galerii Sztuki Współczesnej w holu na parterze nowego skrzydła Wydziału Budownictwa i Architektury.

Uzupełnieniem wystawy w dniu 22-go maja 2019 roku o godz. 19:45 będzie wykład LOSTINARCHITECTURE – an inderdisciplinary overlap, który poprowadzi Connie Herzog, austriacka architektka ze studia LOSTINARCHITECTURE. Słowo wstępu do wykładu wygłoszą: Konsul Honorowy Austrii w Lublinie Pan Piotr Majchrzak oraz Dyrektor Austriackiego Forum Kultury w Warszawie Radca-Minister Pan Rupert Weinmann. Miejsce wykładu, to Aula III (430, IV piętro), Wydział Budownictwa i Architektury na Politechnice Lubelskiej. Ze strony Politechniki Lubelskiej nad wystawą i wykładem pieczę sprawuje Prodziekan Wydziału Budownictwa i Architektury dr inż. arch. Bartłomiej Kwiatkowski oraz dr inż. Arch. Hubert Trammer. Na wystawę i wykład serdecznie zapraszają Konsulat Honorowy Republiki Austrii w Lublinie, Austriackie Forum Kultury w Warszawie oraz Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.
Kontakt: Anna Kuniewicz: +48 883 037 402; [email protected]

*Artykuł partnera

pw_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe