Niedziela, 15.09.2019

Zapraszamy na Mistrzostwa Świata FIFA U-20!

 • 21.05.2019, 09:23 (aktualizacja 21.05.2019, 11:30)
 • PW
Zapraszamy na Mistrzostwa Świata FIFA U-20!
Już w najbliższy czwartek w Lublinie odbędzie się spotkanie pomiędzy Tahiti i Senegalem w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20. Na Arenie Lublin kibice zobaczą dziewięć spotkań.

Wielkie sportowe święto rozpocznie się w Lublinie w najbliższy czwartek. Na Arenie Lublin zobaczymy 9 spotkań, w pierwszym z nich 23 maja o godz.18.00 zmierzą się reprezentacje Tahiti i Senegalu. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółowym harmonogramem i innymi ważnymi informacjami na stronie: Mistrzostwa Świata FIFA U-20Ponadto na podstawie okazanego biletu na mecz, zakupionego zgodnie z zasadami ustalonymi przez FIFA, w dniu danego meczu kibice będą korzystać bezpłatnie z przejazdów dowolnymi pojazdami komunikacji miejskiej w Lublinie. Więcej informacji na temat obsługi komunikacyjnej podczas meczów odbywających się w Lublinie znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

Treningi drużyn odbywające się na płycie stadionu Arena Lublin są zamknięte. Sesje treningowe odbywające się na innych obiektach, np. na stadionie Lublinianki, są otwarte dla przedstawicieli mediów akredytowanych na turniej przez pierwsze 15 minut każdego treningu.

Rozpoczynamy FIFA U-20 World Cup Poland 2019! Turniej w Lublinie zaczniemy już jutro od pierwszych konferencji prasowych drużyn biorących udział w mistrzostwach.
PIERWSZE KONFERENCJE PRASOWE:

Serdecznie zapraszam wszystkich przedstawicieli mediów akredytowanych na turniej na konferencje prasowe, które odbędą się jutro, tj. w środę 22 maja, w następujących godzinach:

 • Tahiti:
 • 10:30 – 11:00: press conference
 • Senegal:
 • 11:15 – 11:45: press conference
 • Honduras:
 • 13:00 – 13:30: press conference
 • New Zealand:
 • 13:45 – 14:15: press conference.

 

Spotkania z Państwem odbędą się w sali konferencyjnej Areny Lublin.

W konferencjach  wezmą udział trenerzy i zawodnicy drużyn.

Wszystkie konferencje prasowe w czasie turnieju będą odbywały się w języku angielskim, będzie dla Państwa zapewnione tłumaczenie na język polski.

 

Uprzedzając Państwa pytania informuję, że sesje treningowe drużyn są zamknięte dla mediów.

 

 

AKREDYTACJE:

 • W czasie trwania FIFA U-20 World Cup, począwszy od jutrzejszych konferencji prasowych, wstęp na stadion Arena Lublin będą mieli wyłącznie przedstawiciele mediów akredytowani na turniej, posiadający już odebraną akredytację.
 • Odbieranie akredytacji trwa kilka minut, natomiast w przypadku większej liczby osób odbierających akredytacje jednocześnie, może się to przedłużyć. Dlatego warto zadbać o odbiór akredytacji wcześniej.
 • Akredytacje mogą odbierać jedynie przedstawiciele mediów, którzy otrzymali wiadomość z potwierdzeniem jej przyznania.
 • Centrum akredytacyjne na stadionie Arena Lublin (wejście obok wjazdu na parking VIP) jest czynne w następujących godzinach:
  21 maja: 8:00 - 16:00,
  22 maja: 8:00 - 20:00,
  23 maja i kolejne dni meczowe: 8:00 - do przerwy w meczu.

   
 • Od jutra na stadionie Arena Lublin czynne będzie także Stadium Media Center:
  22 maja: 9:00 - 18:30,
  23 maja i kolejne dni meczowe: 15:00 - 23:00.
KONTAKT:
 
Za organizację pracy przedstawicieli mediów w czasie FIFA U-20 World Cup w Lublinie odpowiadają:

Miłosz Bednarczyk - tel. 724-990-006,

Adam Kościańczuk - tel. 510-262-119.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Źródło: Urząd Miasta Lublin

pw_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe