Czas zweryfikować obietnice

  • 17.05.2019, 11:14
  • Cezary Potapczuk
kontrapunkt_-_krzysztof_hetman.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kampania do europarlamentu wchodzi w decydującą fazę. Tymczasem scenę polityczną rozgrzała sprawa pedofilii w polskim Kościele. Stało się tak za sprawą wstrząsającego filmu Tomasza Sekielskiego. Rządzący wietrzą spisek.

Zło trzeba piętnować, jeśli jest problem trzeba się z nim zmierzyć - mówi nasz gość europoseł Krzysztof Hetman lider regionalnych struktur PSL jedynka na liście Koalicji Europejskiej w wyborach do europarlamentu. A te już za tydzień. Dlatego warto też mówić o zaniechaniach rządzącej ekipy, która nagle pokochała Unię. Tymczasem nie kto inny jak Beata Szydło, czy wojewoda Czarnek wyprowadzili Unijne flagi ze swoich gabinetów. Składają obietnice, które już od dawna nie są obietnicami, albo takie które nie wiadomo czy zostaną spełnione. Rozdają pieniądze, których jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będą - podkresla nasz rozmówca.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe