Idziemy na wojnę z białaczką - armia Kacpra Drzazgi

  • 16.05.2019, 13:52
  • PW
Idziemy na wojnę z białaczką - armia Kacpra Drzazgi
W Polsce dla Kacpra nie ma już szans, a wszelkie sposoby leczenia zostały już wykorzystane. Do pomocy włączył się Teatr Muzyczny w Lublinie, który przed i po “Dla Ciebie Mamo - Koncert 12 Tenorów /gościnnie/”​ oraz “Czajkowski -Taniec Miłości”​ przeprowadzi zbiórkę do puszek.
UWAGA! Drodzy Widzowie, Przyjaciele Teatru Muzycznego w Lublinie - Idziemy na wojnę z białaczką - armia Kacpra Drzazgi​!
 
W dniach 25 i 26 maja, przed i po: “Dla Ciebie Mamo - Koncert 12 Tenorów /gościnnie/”​ oraz “Czajkowski -Taniec Miłości”​ odbędą się zbiórki do puszek na leczenie Kacpra Drzazgi \uD83D\uDE4B‍♂️ W Polsce nie ma już dla Kacpra szans, wszelkie sposoby leczenia zostały już wykorzystane. Dla chłopca jedyną nadzieją na całkowite wyleczenie jest bardzo kosztowna metoda – terapia CAR-T. w klinice w Münster /Niemcy. Kacper jest pierwszą osobą z Polski, która otrzymała szansę na leczenie w tym ośrodku. Ma się stawić w klinice na początku czerwca, ale żeby został przyjęty niezbędna jest wpłata 100% kwoty.  Jeśli do końca maja nie uda się zebrać środków, dla Kacpra będzie to oznaczało koniec... Kochani, ratujmy Kacpra!
Liczymy na Państwa wsparcie podczas zbiórek w dniach 25 i 26 maja. Wspólnie Idziemy na wojnę z białaczką - armia Kacpra! ❤️
 
Dyrektor naczelny Kamila Lendzion i Zespół Teatru Muzycznego w Lublinie
 
Osoby, które nie będą w tych dniach z nami, a chciałyby włączyć się w akcje ratowania Kacpra zapraszamy na stronę zbiórki internetowej:
pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe