Światowy Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy

  • 16.05.2019, 09:02
  • PW
Światowy Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy
17 maja w Lublinie odbędzie się Światowy Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy. Organizatorem jest Porozumienie Rowerowe - Lublin wraz z partnerami.

Światowy Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy - 17 maja w Lublinie

Porozumienie Rowerowe - Lublin wraz z partnerami zaprasza na szereg atrakcji w ramach piątkowej akcji promującej codzienne dojazdy rowerem do pracy.

Nieważne czy rowerem do pracy jeździsz codziennie od lat, czy jeszcze nigdy tego nie zrobiłeś. 

17 maja (piątek) przypada światowy Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy. Jadąc do pracy wybierz rower! 

Tego dnia, po raz trzeci, Porozumienie Rowerowe organizuje w ramach Bike To Work Day śniadania rowerowe - poranny poczęstunek dla wszystkich osób spieszących do pracy na rowerach oraz konkurs fotograficzny i rowerową niespodziankę w trzech miejscach.

Pokażmy całemu światu, że lubelskie rowerzystki i rowerzyści kochają rowery i jeżdżą nimi na co dzień do pracy. 

 

17 maja (piątek), między godz. 7:00 a 8:00 będziemy na Was czekać z napojami, owocami, słodkościami i pakietem rowerowych gadżetów na Moście Kultury (ul. Zamojska). 

 

KONKURS:

Zachęcamy by tego dnia bezpłatnie pobrać naszą rowerową opaskę odblaskową "LublinRowerem", którą dostaniecie w prezencie w czterech punktach na terenie Lublina:

- Most Kultury (godz.7-8:00)

- Bike Cafe - wejście do Ogrodu Saskiego

- Bike Cafe - Deptak (na wysokości ul. Świętoduskiej)

- Informacja turystyczna, ul. Jezuicka, Stare Miasto (godz. 9-19)

 

Następnie zrób sobie zdjęcie na rowerze z naszą opaską "LublinRowerem" i podziel się nim na profilach społecznościowych. Pośród osób, które umieszczą swoje zdjęcia z rowerem i opaską (publicznie dostępne) i oznaczą hashtagami: #BTWDLublin #LublinRowerem wybierzemy dwa NAJ (najlepsze, najciekawsze, najśmieszniejsze) zdjęcia - ich autorzy/ki otrzymają od nas rowerowe nagrody rzeczowe! Zachęcamy do udziału!

 

PROMOCJA:

Z okazji Dnia Dojazdu Rowerem do Pracy - Bike Cafe Lublin przez cały dzień 17 maja ma promocję dla wszystkich osób na rowerach w postaci 50% obniżki ceny na każdą kawę, na hasło: Bike To Work Day

 

Bike To Work Day jest corocznym wydarzeniem, które odbywa się na całym świecie i jego celem jest zachęcenie by tego dnia (jak każdego innego) wybrać rower i pojechać nim do pracy, szkoły, na uczelnię czy na zakupy.

 

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/307976166788439/

*artykuł partnera

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe