Nocne zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej

  • 15.05.2019, 09:59
  • PW
Nocne zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej
Wyjątkowo w tym roku przez dwa dni będzie można odwiedzić Muzeum Wsi Lubelskiej pod osłoną nocy. W ramach tegorocznej edycji Nocy Muzeów pierwszego dnia odwiedzający stawią czoła ludowym zmorom i rozwikłają zagadkę frapującą całą wieś. Drugiego dnia wyruszą z przewodnikiem muzealnymi ścieżkami w wieczorną podróż po Muzeum.

Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie zaprasza na wyjątkowy, dwudniowy program obchodów Europejskiej Nocy Muzeów. W piątek 17 maja, w ramach wydarzenia  Nocne Bajania, uczestnicy wyruszą w nastrojową wędrówkę w nocnej scenerii dawnej lubelskiej wsi i dworu. Także i w tym roku goście wydarzenia staną się częścią opowiadanej historii, a ich zadaniem będzie doprowadzenie do szczęśliwego rozwikłania intrygującej zagadki. Natomiast w sobotę 18 maja, lubelski skansen w godzinach wieczornych otworzy dla zwiedzających swoje bramy, gdzie w wybranych zabytkowych wnętrzach będą czekali na zwiedzających pracownicy Muzeum i przewodnicy ze Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Wsi Lubelskiej. Będzie to jedyna szansa w roku, aby móc zwiedzić zakątki skansenu o niecodziennej porze.

17 maja 2019, godz.20:00-02:00 – Nocne Bajania 
Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje wcześniejsza, telefoniczna rezerwacja miejsc w dniu 15 maja 2019 r. (środa), w godzinach 9:00-14:00 , pod numerem telefonu: 81 533 85 13 w.21. Wydarzenie dostępne dla osób powyżej 10 roku życia.

18 maja 2019, godz.18:00-20:00 – Wieczorne zwiedzanie

Na zwiedzanie Muzeum nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

źródło: Miasto Lublin

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe