Czwartek, 27.06.2019

UKS Roxa Lublin Mistrzem Polski Juniorek Młodszych 2019!

• 15.05.2019, 09:45
  • PW
W dniach 10-11 maja w Dopiewie odbyły się Finały Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłce rocznej. Turniej wygrała drużyna UKS Roxa Lublin, a druga strzelczynią całego cyklu z dorobkiem 99 bramek została Amelia Kawka.

W dniach 10-11 maja br. w Dopiewie drużyna z Lublina uczestniczyła w Finale Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej. Wśród najlepszej czwórki w Polsce oprócz naszej drużyny znalazły się zespoły z Gdyni, Marek i gospodarz turnieju - Dopiewo. Finałowy mecz pomiędzy UKS Pantery Dopiewo a UKS Roxa Lublin zakończył się wynikiem 25:36 dając pewne zwycięstwo i mistrzowski tytuł naszym zawodniczkom! Amelia Kawka z dorobkiem 99 bramek zajęła 2 miejsce w klasyfikacji strzelczyń całego cyklu Mistrzostw Polski.