Czwartek, 20.06.2019

Dwa brązowe medale Aleksa Mazusia*

• 14.05.2019, 10:02
  • PW
Podczas zakończonej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych- Świętokrzyskie 2019 dwa brązowe medale wywalczył zawodnik Green Sport Club. Aleks Mazuś zajął trzecie miejsce w dwuboju technicznym oraz walkach w kategorii wagowej do 61 kg.

Od 10 do 12 maja 2019 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowali najlepsi juniorzy młodsi i juniorki młodsze z kraju, którzy uzyskali kwalifikacje do OOM w dwóch ogólnopolskich turniejach.

Wśród startujących w OOM- Mistrzostwach polski Juniorów Młodszych był też zawodnik Green Sport Club Aleks Mazuś (uczeń SP nr 34 w Lublinie). Junior młodszy wystartował w dwóch konkurencjach. W konkurencjach dwuboju technicznego oraz walkach w kategorii wagowej do 61 kg podopieczny Roberta Zandera wywalczył brąz.

W Mistrzostwach wzięło udział 178 zawodników i zawodniczek z 51 klubów z czternastu województw.