Lubelski Węgiel Bogdanka sponsorem tytularnym juniorów Motoru Lublin *

  • 07.05.2019, 11:37
  • Krzysztof Boguń
Lubelski Węgiel Bogdanka sponsorem tytularnym juniorów Motoru Lublin *
Miło nam poinformować, iż drużyna Motor Lublin pozyskała nowego sponsoratytularnego jakim jest Lubelski Węgiel „Bogdanka”. Młodzieżowcy z Lublina wystartują podnazwą Bogdanka Motor Lublin w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. W składBogdanka Motor Lublin wchodzą: Wiktor Lampert, Viktor Trofimov, Maciej Kuromonoworaz Kacper Gosik.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów na żużlu to coroczne rozgrywki żużlowe,organizowane przez Polski Związek Motorowy, wyłaniające najlepszą drużynę młodzieżową w Polsce. W mistrzostwach uczestniczą drużyny złożone z kilku zawodników do 21. roku życia z jednego klubu. I oraz II runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów odbędzie się 07-08 mają na torze żużlowym przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż. Sprzedawany przez Spółkę węgiel kamienny energetyczny stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu. Odbiorcami Spółki są w głównej mierze firmy przemysłowe, przede wszystkim podmioty prowadzące działalność w branży elektroenergetycznej zlokalizowane we wschodniej i północno-wschodniej Polsce.Liczymy iż sukcesy naszego sponsora przyniosą szczęście także zawodnikom teamu Bogdanka Motor Lublin .

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe