Środa, 17.07.2019

Wielkanocne Śniadanie u Brata Alberta *

  • 11.04.2019, 13:43 (aktualizacja 11.04.2019, 13:48)
  • Krzysztof Boguń
Wielkanocne Śniadanie u Brata Alberta *
W środę, 17 kwietnia 2019 roku, pragniemy serdecznie zaprosić Wszystkich Państwa na uroczyste Śniadanie Wielkanocne dla osób bezdomnych i najuboższych mieszkańców Lublina.
Świąteczne spotkanie dla Podopiecznych Bractwa Miłosierdzia jak również dla wszystkich osób ubogich i samotnych, rozpocznie się o godz. 9.30 uroczystą Mszą Świętą, w Kościele p.w. św. Jozafata, przy ul. Zielonej 3, której przewodniczył będzie Jego Ekscelencja Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik.
      Po Mszy Świętej wszyscy udamy się na Wielkanocne Śniadanie do Kuchni Brata Alberta. Na stołach w naszej Jadalni nie zabraknie tradycyjnych potraw tj. świątecznego żurku z jajkiem, białej kiełbaski czy ćwikły. Jak co roku w Kuchni pomagać będą wolontariusze z ZS1 Podwale a o oprawę muzyczną Spotkania zatroszczą się uczniowie z III L.O. im Unii Lubelskiej w Lublinie. 
      Okres Świąt to czas szczególnie trudny dla osób ubogich, bezdomnych i samotnych. Często nasze Świąteczne Spotkanie na Zielonej, dla wielu z nich jest jedyną okazją, kiedy wspólnie z innymi mogą zasiąść przy świątecznym stole. Dokładamy więc wszelkich starań, aby spotkanie to było wyjątkowym przeżyciem duchowym i wypełniło pustkę w sercach tych najbardziej samotnych i potrzebujących osób.

  Będziemy wdzięczni i zaszczyceni Państwa obecnością.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe