Środa, 17.07.2019

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 73-latki *

  • 09.04.2019, 14:06
  • Krzysztof Boguń
Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 73-latki *
Ponad 100 lubelskich policjantów brało udział w akcji poszukiwawczej za zaginioną 73-latką z Lublina. Zaniepokojony mąż zgłosił zaginięcie żony wymagająca stałej opieki. Kobieta podczas spaceru w centrum miasta oddaliła się w nieznanym kierunku i nie powróciła do domu. Zaginiona cała i zdrowa została odnaleziona przez funkcjonariuszy na dzielnicy Czuby.

Wczoraj około godz. 15:30 zaniepokojony mieszkaniec Lublina powiadomił dyżurnego VII Komisariatu Policji w Lublinie o fakcie zaginięcia 73-letniej żony, wymagająca stałej opieki. Jak wynikało ze zgłoszenia kobieta około godz. 10:00 podczas spaceru w centrum miasta oddaliła się w nieznanym kierunku i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Natychmiast po zawiadomieniu ogłoszono alarm dla policjantów z VII Komisariatu Policji w Lublinie i w akcję poszukiwawczą zostało zaangażowanych ponad 100  funkcjonariuszy.

Około godziny 20:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o starszej kobiecie, która wygląda na zagubioną i znajduje się na jednej z ulic na lubelskich Czubach. Niezwłocznie w ten rejon pojechali funkcjonariusze, którzy odnaleźli całą i zdrową zaginioną.

Dzięki szybkiej reakcji i dużego zaangażowania policjantów oraz dzięki zgłoszeniu osoby, która nie pozostała obojętna widząc zagubioną staruszkę poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.73-latka została przekazana pod opiekę rodzinie.  

* źródło: lubelska.policja.gov.pl

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe