Środa, 17.07.2019

Policja informuje. Lubartów: Odnaleziono ciało poszukiwanego 32-latka *

  • 05.04.2019, 14:05
  • Krzysztof Boguń
Policja informuje. Lubartów: Odnaleziono ciało poszukiwanego 32-latka *
Wczoraj na bagnach w okolicach Górki Lubartowskiej policjanci odnaleźli ciało zaginionego 32-letniego mężczyzny. Ponad 3-miesieczne poszukiwania prowadzone były z powietrza, wody i lądu. Do działań wykorzystano specjalistyczny sprzęt, sprawdzono kilkaset hektarów terenów przyległych do miejsca skąd wyszedł zaginiony mężczyzna. Miejsce ujawnienia zwłok wskazał policyjny pies tropiący.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 32-latka doszło w nocy z 29/30 grudnia 2018 roku.  Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna tej nocy wyszedł z domu w Górce Lubartowskiej. Lubartowscy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu niezwłocznie  podjęli działania poszukiwawcze, w których zaangażowani byli również funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji w Lublinie, funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Lublinie, Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Straży Rybackiej, Zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z całego powiatu lubartowskiego, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej oraz okoliczni mieszkańcy.

   Ponad 3-miesieczne poszukiwania prowadzone były z powietrza, wody i lądu. Do działań wykorzystano specjalistyczny sprzęt, sprawdzono kilkaset hektarów  terenów przyległych do miejsca skąd wyszedł zaginiony mężczyzna. Wielokrotnie za pomocą sonaru sprawdzano koryto rzeki Wieprz. Policjanci analizowali każdy ślad, każdą informację, które napływały.

   Wczoraj, kolejnego dnia poszukiwań, na bagnach w okolicach Górki Lubartowskiej, w miejscu trudno dostępnym odnaleziono ciało zaginionego 32-letniego mieszkańca gm. Lubartów. Miejsce ujawnienia zwłok wskazał policyjny pies tropiący.

Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe