Wtorek, 18.06.2019

Wieczorek przy mikrofonie - 4 PORY ROQ

  • 02.04.2019, 11:07
  • Marek Wieczorek
20190306_wieczorekprzymikrofonie_4poryroq_vidcoder.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół który istnieje od 25 lat, dalej tryska energią i jest ciągle młody muzyką, tekstem czy energia, którą przekazuje ze sceny osobom będącym na koncercie. Świetne teksty piosenek w dobrych aranżacjach muzycznych to właśnie 4 PORY ROQ

4 PORY ROQ – to polski zespół pochodzący z Chełma wykonujący:poezję śpiewaną, piosenkę autorską z modyfikacjami tych gatunków w kierunku muzyki bluesowej i swingu. Powstał w styczniu 1992 r. jako zespół szkolny w mieście Chełm w województwie Lubelskim. Od początku swojej działalności  zespół występowała w różnych młodzieżowych konkursach muzycznych i często odnosił sukcesy. Jesienią 1992 roku uzyskał I miejsce w  ORM Chrypa'92 w Krakowie. Kolejne lata to pasma sukcesów muzycznych, które zespół odnosi do dnia dzisiejszego. Z zespołem od początku związani są  Anna Bobruś – śpiew i teksty piosenek oraz Grzegorz Sykuła – gitara. Po około dwóch latach dołączył do nich Marcin Wójtowicz – gitara basowa. Oni stanowią trzon zespołu, który trwa do dzisiaj. Z zespołem śpiewała również Ania Dąbrowska, Kasia Łabejko, Grażyna Nowosielska i Agnieszka Dąbrowska. Na gitarze basowej grali Cezary Stopa i Krzysztof Weresiński. Na gitarze akustycznej i gitarze elektrycznej grali Robert Maik i Krzysztof Kostrubiec a na fortepianie i gitarze Marcin Blicharz  na flecie zaś Tomasz Iwaniu, na perkusji Tomasz Łuc, na trąbce Marcin Grzesiuk,  na akordeonie Emil Tarnowski. Od 2013 r. na instrumentach klawiszowych i perkusjonaliach gra Michał Słomiński.

Obecny skład zespołu

  • Anna Bobruś – wokal, perkusjonalia
  • Grzegorz  Sykuła – gitara
  • Marcin Wójtowicz – gitara basowa
  • Michał Słomiński – instrumenty klawiszowe, perkusjonalia
Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe