Wtorek, 18.06.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Natalia Wawrzyńczyk

  • 02.04.2019, 10:27 (aktualizacja 02.04.2019, 11:28)
  • Marek Wieczorek
wieczorek_przy_mikrofonie_-_natalia_wawrzynczyk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Świetny głos, dużo energii i ogromne szanse na zrobienie kariery wokalistki jak chcesz dowiedzieć się kto z Lubelszczyzny ma takie predyspozycje i szanse na karierę obejrzyj program ,, Wieczorek przy mikrofonie''
Natalia Wawrzyńczyk ma 13 lat. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Łuszczowie. Poza nauką uwielbia uprawiać różne dyscypliny sportu a jej wielką pasją jest śpiew. Natalka jest laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Już w wieku 9 lat wystąpiła w programie telewizyjnym ,,Must be the music", gdzie dostała 4 x tak za interpretację wykonanej piosenki. W swoim dorobku ma nagrane dwa single z piosenkami ,,Głowa pełna dźwięków" i ,,Nie jesteś sam". Z tym ostatnim doszła do finału krajowych eliminacji konkursu ,,Eurowizji Junior 2017''. W grudniu 2018 została zaproszona do projektu - nagrania piosenki i teledysku dla podopiecznych Fundacji Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim. Młoda wokalistka zaśpiewała i występowała między innymi z takimi artystami jak: Majka Jeżowska, Rafał Konieczny, Wanda Kwietniewska, Agnieszką Wiechnik i Piotr Kupicha.
Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe