Niedziela, 21.07.2019

Spektakl „Kobiety Których Nie Ma” na Poczekajce

  • 24.03.2019, 11:49 (aktualizacja 29.03.2019, 11:56)
  • Redakcja
Spektakl „Kobiety Których Nie Ma” na Poczekajce
Zapraszamy na czwarte wydarzenie w ramach projektu XI edycji „Z Kulturą do Nieba” -spektakl muzyczny„Kobiety Których Nie ma”.

Trzy kobiety wybierają się w podróż... Zamiast do pociągutrafiają na scenę, zamiast zmieniającego się za oknem krajobrazu dostają stół, krzesła i walizki wypełnione rekwizytami. Z początku zagubione, osamotnione, przytłoczone wszystkim, co przyziemne i bolesne, stopniowo odzyskują wiarę w siebie, przypominają sobie o odłożonych na półkę marzeniach i snach. Spektakl „Kobiety Których Nie Ma” to muzyczna opowieść o pragnieniach, o potrzebie przepoczwarzenia się, o próbach odpowiedzenia sobie na pytanie „kim jestem”.Jego kanwę stanowi 14 piosenek Agnieszki Osieckiej, opowiedzianych trzema wyjątkowymi głosami z towarzyszeniem fortepianu. To poetycka podróż do głowy i serca kobiety, do jej wnętrza.Występują: Urszula Kasprzak-Wąsowska, Justyna Kociuba, Marzena Lamch-Łoniewska Akompaniament: Michał Iwanek Scenariusz i reżyseria: Adam ŁoniewskiTeksty piosenek:Agnieszka Osiecka Pozostałe teksty: Anna Krzemińska-Sobczak, Dariusz Bilski, Adam Łoniewski

Wydarzenie w piątek 29 marca o godzinie 19.00 w amfiteatrze na Poczekajce (Al. Kraśnicka 76, Lublin).

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe