TARGI LUBDOM: Domy Drewniane Bartek - poznaj Nas bliżej i zacznij spełniać swoje marzenia o nowym domu

  • 25.03.2019, 18:08 (aktualizacja 26.03.2019, 13:00)
  • Rafał Pop
bartek_domy_drewniane.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Domy Drewniane Bartek to Polska marka stworzona na fundamencie rodzinnej firmy z tradycjami sięgającymi początków branży domów drewnianych w naszym kraju. 

W codziennych relacjach z inwestorami dążą do tego aby marka Domy Drewniane Bartek kojarzyła się z rzetelnością, odpowiedzialnym podejściem do procesu budowy domu oraz najwyższą jakością dzięki zaangażowaniu w proces budowy domów i nowoczesnej technologii.  

Domy Drewniane Bartek to szacunek do rzemiosła. Charakteryzują się uczciwością i  transparentnością, zawsze odpowiadając za swoje działania.

To marka pomagająca spełniać marzenia. Marzenia o nowym domu lub "drugim domu" w ulubionej miejscowości wypoczynkowej. Marzenia, w których dom jest miejscem odpoczynku, spotkań z rodziną, miejscem celebrowania ważnych wydarzeń i obserwacji jak następne pokolenia wychodzą w świat z rodzinnego gniazda. 

Rafał Pop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe