Niedziela, 21.07.2019

Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – zaproszenie do udziału dla lubelskich projektantów *

  • 20.03.2019, 12:56
  • Krzysztof Boguń
Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – zaproszenie do udziału dla lubelskich projektantów *
Wiosenne Sprawunki (27-28 kwietnia 2019) to druga edycja Targów Rzeczy Wyjątkowych, czyli wydarzenia dedykowanego twórczości lubelskich projektantów. Po raz kolejny spotkamy się w Warsztatach Kultury, gdzie przed sezonem letnim będzie można odświeżyć swoją garderobę, wyposażyć się w unikatowe gadżety – ułatwiające życie, lub przynajmniej je uprzyjemniające, wziąć udział w warsztatach i dyskusjach oraz oczywiście znaleźć niepowtarzalne upominki dla najbliższych. Właśnie rusza nabór wystawców.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy „lubelskich kreatywnych” – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów i wszystkich tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych przedmiotów i usług. Nie ograniczamy asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale tym razem szczególne miejsce przewidujemy dla projektantów mody i akcesoriów, co ma bezpośredni związek z połączeniem sił z akcją Fashion Revolution. Na całym świecie 24. kwietnia obchodzony jest bowiem Fashion Revolution Day, który służy przypominaniu o wyzwaniach takich jak podnoszenie standardów produkcji ubrań oraz pokazywaniu dobrych przykładów w tej dziedzinie.
 

Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych to także kolejna próba mapowania i sieciowania lubelskiego sektora kreatywnego, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i móc go skutecznie wspierać i promować na arenie nie tylko lokalnej. Będzie to przestrzeń do wymiany doświadczeń i poznanie kreatywnych ludzi, którzy są z tego samego regionu.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – nabór wystawców

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy do 7 kwietnia 2019 za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie warsztatykultury.pl, gdzie dostępny jest także szczegółowy regulamin akcji.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych – informacje dla kupujących

Kiedy: 27-28 kwietnia 2019, godz. 12.00-18.00

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie – w dwóch kamienicach przy ul. Grodzkiej 5a i 7, w samym sercu lubelskiego Starego Miasta

Wstęp wolny

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe