9-lecie działalności BNI w Lublinie *

  • 26.03.2019, 11:15 (aktualizacja 27.03.2019, 11:28)
  • Krzysztof Boguń
9-lecie działalności BNI w Lublinie *
Jak zamienić ciepłe kontakty w kontrakty? Wiedzą to członkowie grupy BNI Fortuna należącej do największej na świecie organizacji biznesowo-networkingowej. 2 kwietnia grupa będzie świętowała dziewiąte urodziny.

Każda grupa BNI w Polsce spotyka się raz w tygodniu, aby przekazywać sobie przygotowane wcześniej rekomendacje i rozbudowywać swoją sieć kontaktów. Cotygodniowe poranne spotkania odbywają się według stałego 20-punktowego programu obowiązującego na całym świecie. Członkowie grupy mogą zatem nie tylko współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami, ale także odwiedzać inne grupy – w kraju lub za granicą – by tam szukać możliwości biznesowych.

Dający dostaje

Sieć kontaktów biznesowych jest niezwykle ważna dla przedsiębiorców prowadzących własny biznes. Dzięki niej stają się bardziej rozpoznawalni na tle innych firm z ich branży, co znacząco przyczynia się do pozyskiwania nowych zleceń. W grupie BNI może znaleźć się tylko jeden przedstawiciel danej profesji, ponieważ zasadą jest współpraca i wzajemna pomoc, a nie rywalizacja. Filozofia BNI zamyka się w formule: Givers Gain, czyli dający dostaje. Każdy z członków grupy pomaga pozostałym wiedząc, że sam również może liczyć na pomoc z ich strony.

Urodzinowe podsumowanie

 

Członkowie lubelskiej grupy w ciągu ostatnich 12 miesięcy przekazali sobie rekomendacje o wartości 4 488 983 zł! W 2018 roku w całej Polsce biznesy zrealizowane dzięki poleceniom dały kwotę przekraczającą 446 milionów złotych.

 

Członkowie BNI już w pierwszym roku członkostwa zwiększają swoją sprzedaż średnio o 20%. W skład BNI Fortuna wchodzą dynamiczni i aktywni przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. Są to zarówno firmy produkcyjne jak i usługowe. Ich wspólnym mianownikiem jest profesjonalizm i ugruntowana pozycja na rynku. W dziewięcioletniej już historii lubelskiej grupy można znaleźć wiele przykładów przedsiębiorców, którzy rozwinęli swoje biznesy właśnie dzięki rekomendacjom.

Urodzinowe spotkanie odbędzie się w Hotelu Fokus przy Al. Warszawskiej 109 w Lublinie.

Poniżej link do rejestracji na wydarzenie:

http://bnifortuna.pl/urodziny/

Sprawdź, czy rekomendacje biznesowe są sposobem na rozwijanie Twojego biznesu!

Rejestrację zamykamy 28 marca.

* Artykuł Partnera

 

 

Krzysztof Boguń

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe