Wtorek, 21.05.2019

Pierwsze śniadanie biznesowe dla kobiet w Lublinie

  • 15.03.2019, 11:57
  • Krzysztof Boguń
Pierwsze śniadanie biznesowe dla kobiet w Lublinie
14 marca w Chlebaku Bistro odbyło się pierwsze śniadanie biznesowe dla kobiet w Lublinie. Zaproszenie dostała nasza redakcyjna koleżanka Justyna Bień.

Czwartkowe spotkania to cykl biznesowych śniadań dla kobiet - właśnie odbyło się pierwsze spotkanie!

Głównym zamysłem jest integracja kobiecego środowiska, wzajemne wspieranie się, budowanie relacji oraz podnoszenie kompetencji w gronie ambitnych kobiet biznesu.

Na pierwszym spotkaniu rozmawiano o idei spotkań, uczestniczki poznawały się wzajemnie, wymieniały doświadczeniami, zainspirowały się do działania i zbudowały nową jakość spotkań biznesowych w Lublinie.

Każda uczestniczka miała możliwość osobiście przedstawić swój biznes, opowiedzieć kogo poszukuje do współpracy i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.

Na spotkaniu było 20 przedsiębiorczych kobiet.

Kobiecym Okiem to śniadania biznesowe, łączące ideę networking’u, z możliwością wymiany doświadczeń, inspiracji i poznania wyjątkowych kobiet, odnoszących sukcesy w biznesie. Dzielimy się wiedzą, inspirujemy, zarażamy pozytywną energią, wspieramy, budujemy więź lubelskich kobiet biznesu.

Było
smacznie (z tradycją lubelskich smaków), twórczo, biznesowo i bardzo kobieco.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe