Speed Car Motor Lublin z nowymi perspektywami *

  • 14.03.2019, 14:48
  • Krzysztof Boguń
Speed Car Motor Lublin z nowymi perspektywami *
Dziś w Hotelu Mercure przy al. Racławickich 12 odbyła się konferencja prasowa inaugurująca działalność „Grupy 100” wspierającej Speed Car Motor Lublin w rozgrywkach najlepszej żużlowej ligi świata –PGE Ekstraligi z udziałem Jarosława Stawiarskiego, Marszałka woj. lubelskiego i Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin.

Powołanie „Grupy 100”, na czele której staną najważniejsi samorządowcy regionu pozwoli zbudować środowisko wspierające klub w rozgrywkach PGE Ekstraligi Żużlowej. Będzie również mocnym sygnałem dla innych osób i firm do zaangażowania się w projekt obudowy lubelskiego żużla. Pomoże klubowi nawiązać walkę z najlepiej zorganizowanymi klubami na świecie, zarówno na płaszczyźnie sportowej jak i organizacyjnej. W konferencji prasowej wezmą udział Jarosław Stawiarski, Marszałek woj. lubelskiego, Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin, Piotr Więckowski, Wiceprezes Speedway Lublin S.A. oraz przedstawiciele firm deklarujących przystąpienie do „Grupy 100”. Do Państwa dyspozycji będą także członkowie drużyny Speed Car Motor Lublin.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe