Czwartek, 22.08.2019

Dwóch zawodników TFL w KSW !

  • 11.03.2019, 15:00
  • Krzysztof Boguń
Dwóch zawodników TFL w KSW !
Podczas gali TFL 16 nie tylko ze zwycięstwa w walce wieczoru nad Mikchailem Bureskhinem mógł cieszyć się Cezary Kęsik (8-0). „Lubelski Czołg” podpisał kontrakt z KSW. Kolejnym wzmocnieniem organizacji został również Hubert Szymajda (8-2).

Cezary Kęsik w sobotę w walce wieczoru TFL 16 pokonał Mikchaila Bureskhina w pierwszej rundzie przez TKO. Dla „Lubelskiego Czołga” była to ósma wygrana w MMA. Wcześniej nowy nabytek KSW pokonał m.in. Jana Kwiatonia, Piotra Walawskiego i Mateusza Ostrowskiego. Kęsik jak do tej pory odniósł sześć z ośmiu walk przez nokaut lub TKO na rywalu, w jednym starciu poddał przeciwnika i tylko raz spędził w klatce pełny wymiar czasowy. Podczas gali TFL 7 przez decyzję „Lubelski Czołg” pokonał Krzysztofa Mielniczuka.

Kolejnym wzmocnieniem organizacji KSW został również Hubert Szymajda. „Małpa” po dyskwalifikacji z Guilherme Cadeną pokonał Maikona Gustavo i Roberta Maciejowskiego. Rywal byłego już mistrza TFL nie został jeszcze ogłoszony, ale w kuluarach mówi się, że jego kolejnym rywalem może być Grzegorz Szulakowski.

Debiut „Małpy”, jak i „Lubelskiego Czołga” odbędzie się podczas gali KSW 48, która odbędzie się 27 kwietnia w hali Globus w Lublinie. Oprócz walki Szymajdy i Kęsika kibice zobaczą starcie Romana Szymańskiego z Saladinem Parnassem o tymczasowy pas kategorii piórkowej oraz pojedynek Łukasza Jurkowskiego ze Stjepanem Bekavacem.

Tekst: Paweł Wróbel

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe