Szanowne Panie, Policjantki i Pracownice Policji!

  • 08.03.2019, 12:20
  • Krzysztof Boguń
 Szanowne Panie, Policjantki i Pracownice Policji!
W dniu Święta Kobiet Komendant Wojewódzki Policji insp. Robert Szewc złożył życzenia wszystkim policjantkom z garnizonu Lublin.

Z roku na rok rośnie liczba kobiet zatrudnionych w Policji. Pełnią służbę na równi ze swoimi kolegami. Oczywiście bardzo często kierowane są do zadań bardziej " kobiecych" jak np. interwencje w trakcie domowych awantur, czy też sytuacji,  w których kobieca wrażliwość jest o wiele bardziej potrzebna niż twarde męskie podejście do tematu. Niemniej jednak są i takie, w których muszą wykazać się typowo policyjnym profesjonalizmem. Nie trzeba dodawać iż często narażają swoje życie i zdrowie, także życie rodzinne dla dobra służby, która pełnią zaszczytnie i z typowym kobiecym urokiem - niejednokrotnie pełniąc przy tym funkcję rzecznika prasowego Policji. Lubelska.tv dołącza się do życzeń Komendatna Szewca. Wszystkiego dobrego Panie Policjantki.

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe