Poniedziałek, 16.09.2019

Kurs polskiego języka migowego dla dzieci. Nabór na zajęcia *

  • 07.03.2019, 12:33 (aktualizacja 07.03.2019, 12:36)
  • Krzysztof Boguń
Kurs polskiego języka migowego dla dzieci. Nabór na zajęcia *
Galeria Labirynt zaprasza na kurs polskiego języka migowego dla dzieci. Na zajęciach w formie warsztatów uczestnicy będą poznawać alfabet oraz podstawowe zwroty w PJM. Spotkania kursowe rozpoczną się w marcu i będą się odbywały w każdy czwartek do końca czerwca. Planowana jest kontynuacja zajęć w okresie wakacyjnym i/lub powakacyjnym. Ponadto w ramach kursu przewidziane są również konwersacje z osobami Głuchymi.

Uczestnicy i uczestniczki kursu otrzymają podręczniki zawierające niezbędne do nauki materiały i płyty DVD ze znakami migowymi. Po zakończeniu cyklu spotkań osoby, które uczestniczyły w zajęciach otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Warsztaty będą się odbywały w każdy czwartek w godz. 16.00-17.00 (grupa młodsza od 3 do 6 lat) i 17.00-18.00 (grupa starsza od 7 do 12 lat). Kurs się rozpocznie, jeśli zgłosi się przynajmniej 10 uczestników/uczestniczek. Zajęcia ruszają 21 marca.

Szczegółowe informacje o opłatach oraz zakresie tematycznym zajęć na stronie internetowej Galerii Labirynt https://labirynt.com/.

Miejsce: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

Dla kogo: Dzieci 3-6 lat (młodsza grupa)

Dzieci 7-12 (grupa starsza)

Termin nadsyłania zgłoszeń : 14.03.2019

Prowadzenie: Magdalena Gach-Leziak

* Artykuł Partnera

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe