Niedziela, 19.05.2019

Policja informuje. Tomaszów Lub.: Pilotowali samochód z ciężarną kobietą

  • 4.03.2019, 12:13
  • Krzysztof Boguń
Policja informuje. Tomaszów Lub.: Pilotowali samochód z ciężarną kobietą
Dzięki szybkiej interwencji tomaszowskich policjantów ciężarna kobieta na czas dotarła do szpitala. Ponieważ w nocy rozpoczęła się u niej akcja porodowa, trzeba było jak najszybciej dojechać na porodówkę. Policjanci z patrolu pomogli małżonkom w bezpiecznym pokonaniu kilkunastu kilometrów pilotując pojazd z rodzącą kobietą.

Piątkowej nocy dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o pomoc. Mężczyzna powiadomił, że u jego ciężarnej żony właśnie rozpoczęła się akcja porodowa i za chwilę urodzi. Ponieważ odeszły jej wody, muszą jak najszybciej  dostać się z miejscowości Wierszczyca do szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

W związku z tym, że trasa miała długość kilkunastu kilometrów liczyła się każda minuta, by bezpiecznie dojechać do szpitala.

Dyżurny komendy  natychmiast skierował patrol prewencji. Funkcjonariusze zauważyli opisywane auto i pilotowali samochód z rodzącą kobietą aż do samego szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

Na szczęście dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy, rodząca kobieta na czas dotarła do szpitala.

* źródło: luelska.policja.gov.pl

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe