Poniedziałek, 22.07.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Zapowiedź ,,Tłustego Czwartku'' w Ludwinie 28.02.2019

  • 26.02.2019, 16:02 (aktualizacja 26.02.2019, 20:03)
  • Marek Wieczorek
logo_ludwin.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jeżeli nie wiesz gdzie się wybrać na tłusty czwartek to wszystkie drogi prowadza do Ludwina o godzinie 16 startuje impreza z wieloletnimi tradycjami.

Wójt Gminy Ludwin Andrzej Chabros z którym jest wywiad oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie Pani Anna Czarnecka zapraszają na XVIII Ludwińskie Święto Smaków pod nazwą ,,Tłusty Czwartek''. Impreza odbędzie się 28 lutego 2019 r. w godzinach 16 -22 .

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie to serce wydarzeń kulturalnych i sportowych lokalnej społeczności i nie tylko, bo co raz częściej do tej miejscowości przyjeżdżają osoby z najdalszych zakątków województwa Lubelskiego aby uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych właśnie w tym miejscu. Z tych powodów Regionalna Telewizja Lubelska.TV w porozumieniu z Władzami Gminy postanowiła dla mieszkańców Lubelszczyzny po raz pierwszy transmitować na żywo wydarzenia ,, Tłusty Czwartek''.

Zapraszamy na relacje w internecie i telewizji już od godziny16 do godziny19. Misja Centrum zawarta jest w słowach ″U nas odnajdziesz siebie i rozwiniesz swoją osobowość″ oznacza to, że najważniejszą wartością jest człowiek, akceptowany taki jaki jest i wyzwolić w nim chęć bycia kimś więcej. Warto to sprawdzić i wziąć udział w najbliższym wydarzeniu jakim jest

,,Tłusty Czwartek'' w Ludwinie serdecznie zapraszam Marek Wieczorek jadę tam spróbować pączki dołączcie do mnie.

Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe