Niedziela, 19.05.2019

Wernisaż, którego nie było *

  • 25.02.2019, 14:08
  • Krzysztof Boguń
Wernisaż, którego nie było *
Galeria Labirynt zaprasza na Wernisaż, którego nie było. Odbędzie się on w piątek, 1.03, o godz. 19.00. Wydarzenie obejmować będzie oprowadzanie po wystawie 11/944 oraz projekcję filmów: Józefa Robakowskiego Z mojego okna i Łukasza Rondudy Serce Miłości z muzyką Wojciecha Bąkowskiego.

Wernisaż rozpocznie się od zwiedzania wystawy 11/944. O prezentowanych eksponatach opowiedzą kuratorki Galerii Labirynt. Wystawa prezentuje 11 wybranych prac zarówno klasyków sztuki polskiej, przedstawicieli sztuki po 1989 roku, jak i artystów młodego pokolenia. Próba zestawienia ich ze sobą ma na celu pokazanie wybranych wątków pojawiających się w zbiorach. Ekspozycja obejmuje prace artystów z Polski, w tym twórców związanych z Lublinem, oraz dzieła artystów reprezentujących główne obszary geograficzne istotne dla Galerii Labirynt – Azję, Izrael i Ukrainę. Na wystawie będzie można zobaczyć przekrój mediów kluczowych w programie galerii, jak i w kolekcji, czyli: obiekty, fotografie, wideo, prace konceptualne i kontekstualne.

Po oprowadzaniu zaplanowane są projekcie filmów: Józefa Robakowskiego Z mojego okna oraz Łukasza Rondudy Serce Miłości.

Miejsce: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin

1.03 (piątek), godz. 19.00

Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy
Film Serce Miłości z napisami w języku angielskim.

Udział bezpłatny

* Artykuł Partnera

 

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe