Poniedziałek, 20.05.2019

Wieczorek przy mikrofonie - Zapowiedź Programu w Centrum Spotkania Kultur 14.03.2019 w Lublinie

  • 21.02.2019, 21:04
  • Marek Wieczorek
14032019_-_marek_wieczorek_-_zapowiedz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Chcesz wiedzieć się spotkać z muzykami zespołu VOX twarzą w twarz w realnym świeci ? Chcesz zobaczyć na wybiegu piękne dziewczyny?? Chcesz przenieść się w klimat starego przedwojennego Lublina czy Chełma ?? Bądź z nami 14 marca 2019 r. w Centrum Spotkania Kultur o godzinie 19 w Lublinie .

,,Wieczorek przy mikrofonie''  Tym razem proponuje w moim programie telewizyjnym spotkanie z artystami prezentującymi różny gatunek muzyczny.  Bardzo kibicuje temu wydarzeniu ponieważ zostało przeniesione na dzień 14.03.2019 roku z wcześnie planowanej daty ze względu na ogłoszenie Żałoby Narodowej w Polsce. Gościnne progi CSK jak zawsze przyjazne artystom zapewnią niesamowitą podróż po świecie mody i piosenki od okresu międzywojennego po współczesność. Zapraszam o godz.19.00 do Centrum Spotkania Kultur (sala klubowa), Plac Teatralny 1, gdzie Lubelska.TV będzie realizować program na żywo.  Nie będzie to wprawdzie pierwszy „Wieczorek przy Mikrofonie” – z udziałem publiczności tylko kolejny, który wchodzi w rachubę ale ważny ponieważ podejmuje wyzwanie aby połączyć różne style i gatunki muzyczne oraz style i gatunki mody. Każdy, zespół, co warto odnotować, gwarantuje dużą dozę wrażeń wizualnych i słuchowych. Każdy jest niepowtarzalny. W programie wystąpią :  Grupa VOX, zespół Szalom z Chełma, 4 Pory RoQ i Rock Music School i dwie niesamowite kobiety – Magda Baczyńska Vel Mróz (znana projektantka, która z wielkim wyczuciem podpowiada, jak się modnie ubrać, by się przypadkiem nie przebrać oraz Dorota Depta, która dla odmiany celuje właśnie w przebieraniu. Jest posiadaczką największej we wschodniej Polsce kolekcji ubrań ciekawych czyli niestandardowych i charakterystycznych. Taki duet oznacza intrygujący modowy mariaż na scenie.

Marek Wieczorek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe