Wtorek, 18.06.2019

Próba Cafe szuka nowego operatora *

  • 13.02.2019, 10:50
  • Krzysztof Boguń
Próba Cafe szuka nowego operatora *
Ruszył właśnie przetarg na prowadzenie klubokawiarni Próba Cafe w Warsztatach Kultury, która mieści się w siedzibie instytucji przy ul. Grodzkiej 5a.

Próba Cafe otworzyła swoje podwoje w 2017 roku. Od tego czasu mogliśmy tam zjeść, napić się kawy i herbaty czy wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych regularnie organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. W Próba Cafe mieści się między innymi większość koncertów w ramach Strefy Innych Brzmień, letnie pokazy filmowe czy spotkania z inspirującymi ludźmi, na które zapraszają animatorzy pracujący w Warsztatach. Próba jest też stałym punktem wydarzeń w ramach programów czterech największych miejskich festiwali: Nocy Kultury, Wschodu Kultury – Innych Brzmień, Carnavalu Sztukmistrzów i Jarmarku Jagiellońskiego.

 

Do dyspozycji przyszłych najemców jest lokal oraz jedno z najbardziej kameralnych podwórek na Starym Mieście, przylegające do kawiarni, z dodatkowym wejściem od strony kamienicy Grodzka 3. Oferty można zgłaszać do 21 lutego.

Szczegóły w załączniku.

 

* Artykuł Patnera

zdjęcie: Jakub Bodys

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe