Wojewoda przed sądem, drzewa pod topór, jabłka na bilbordach - to wydarzenia minionego tygodnia, które zdominowały serwisy informacyjne

  • 08.02.2019, 18:23
  • Cezary Potapczuk
lubelska_prasa_6.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nasi goście Piotr Nowacki - Magazyn Lajf, Piotr Kozłowski - Gazeta Wyborcza w Lublinie i Krzysztof Kot - RMF FM rozmawiają o wydarzeniach, które rozpaliły emocje, sprowokowały do dyskusji, wzbudziły uśmiech, a czasami zażenowanie.

Luty podobnie jak styczeń, nie skąpi wydarzeń, które otwierają serwisy informacyjne."Incydent" z udziałem Magdaleny Ogórek i protestujących przed budynkiem TVP przeciwko mowie nienawiści, publikacja ich wizerunków. Wojewoda i lubelski radny przed sądem, obaj komentując lubelski marsz równości użyli słów, po których obrażeni poczuli się organizatorzy wydarzenia. Czy nowe inwestycje oznaczają konieczność wycinki drzew i jak kierowcy reagują na remonty ulic - to tylko niektóre tematy, nad którymi w studiu Lubelskiej TV pochylili się goście naszego reportera.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe