Grali i śpiewali dla Agnieszki Jarmuł

  • 08.02.2019, 14:57
  • Redakcja
20190207_koncert_charytatywny_dla_agnieszki_jarmul_vidcoder.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Alpaka pokona raka - to hasło koncertu i aukcji charytatywnej, która odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w piątek (25 stycznia) .

Na scenie wystąpił między innymi Łukasz Jemioła, zespół MeloMeni, a całą imprezę poprowadzili Poławiacze Pereł Improv Teatr. Agnieszka jest prezeską fundacji 5Medium, która od lat aktywnie działa na rzecz edukacji medialnej dzieci i młodzieży oraz seniorów na Lubelszczyźnie i w Polsce. W czerwcu 2018 r. zdiagnozowany został u niej nowotwór - bardzo rzadki typ raka zapalnego, który klasyfikowany jako najgroźniejszy typ nowotworu.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jola
Jola 07.03.2019, 08:14
Bardzo podobał mi się zespół Melomeni. Całkiem fajnie odnajdują się w różnych gatunkach muzycznych, zachowując niezły poziom.

Pozostałe